Šijacie stroje Brother

Autorizovaný dealer Brother

Kategória "cena - výkon"

Brother FS40S

Elektronický šijací stroj
Je elektronický, má celokovové telo, prehľadný displej a LED osvetlenie pracovnej plochy. Nie je to síce model, ktorý by si kupovali pokročilí, ale ak máš nižší cenový limit, bude ti veľmi dobre slúžiť.
229 €
Brother NV15 šijací stroj

Brother Innov-Is NV15

Elektronický šijací stroj
Je silný a tichý, pretože má presné a kvalitné vnútorné ústrojenstvo. Zároveň je ale zachovaná sila a prieraznosť a aj keď má menej stehov, je konštrukčne lepší ako FS40. Moja voľba - cena výkon
295 €

Modelová rada "A"

Tieto stroje sú veľmi vhodné pre začiatočníkov, ale nemajú problém zvládať aj vyššie nároky pokročilých. Sedemriadkový podávač výborne posúva hodváb aj riflovinu a bez problémov prešije aj vyššie vrstvy materiálu. Všetky modely rady A sú si konštrukčne podobné, líšia sa len množstvom funkcií.

Rozmery Š x V x H: 42 x 30 x 20 cm Hmotnosť: 6,5 kg

Brother Innov-is A16

Brother Innov-Is A16

Elektronický šijací stroj
Musíš vedieť, že existuje vylepšený model NV15-ky. Na prvý pohľad sa zdá, že je rovnaký, ale nie je to tak. Okrem toho, že má vychytané konštrukčné "muchy", je tu pridaný automatický navliekač, ledka osvetlenia navyše a samostatné tlačítko zapošitia. Cenový rozdiel je teda hodný zváženia.
348 €
Innov-Is A50 šijací stroj

Brother Innov-Is A50

Elektronický šijací stroj
A50-ka sa nezľakne ani vysokých vrstiev materiálu. Luxusne sa ovláda a má až 50 užitočných a ozdobných stehov, takže je navyše vhodná aj na bezhraničné kreatívne šitie a patchwork.
419 €
Brother A60SE

Brother Innov-Is A60SE

Elektronický šijací stroj
Tento stroj má okrem stehov navyše a iných vychytávok aj špeciálne tvrdený kryt. Tak je odolný a vhodný na prepravu a hrubšie zachádzanie.
379 €
Šijací stroj Brother Innov-Is A150
Vie všetko, na čo si len spomenieš. Ako začiatočník s ním budeš napredovať veľmi rýchlo, pretože ti poskytne všetok luxus. Dlhé roky ho nebudeš potrebovať vymeniť za lepší.
515 €

Modelová rada "F"

Konštrukčne masívny stroj vhodný aj na zákazkové šitie a quiltovanie. Priestor medzi ihlou a telom stroja je 19 cm, čím sa konštrukčne radí do stredu medzi modely "A" a "NV"

Rozmery Š x V x H: 45 x 30 x 24 cm Hmotnosť: 9 kg

Brother Innov-Is F410

Brother Innov-Is F410

Elektronický počítačom riadený šijací stroj
Vylepšená F400-ka s oveľa väčšou výbavou a 100 integrovanými stehmi. Má nastavenie prítlačnej pätky a napätia nite. Dokáže skombinovať aj 70 stehov a uložiť ich na ďalšie použitie.
665 €

Modelová rada "NV"

Remeselné stroje, ktoré sú konštrukčne masívne s veľkou pracovnou plochou. Priestor medzi ihlou a telom stroja je 21 cm, takže je aj väčší, ako verzia A a F,  Tieto stroje sú vhodné pre zákazkové šitie, quiltovanie, patchwork, ako doplnkový stroj k primyselným mašinkám, ale bežne si ich kupujú aj začiatočníci s veľkými plánmi 🙂

Rozmery Š x V x H: 48 x 30 x 25 cm Hmotnosť: 11 kg

Brother Innov-Is NV1040SE

Brother Innov-is NV1040 Special Edition

Elektronický počítačom riadený šijací stroj
Počítačom riadený stroj vybavený 40 integrovanými stehmi a mnohými sofistikovanými funkciami, ktoré vám pomôžu rozšíriť vaše kreatívne možnosti.
799 €
Brother Innov-Is NV1100

Brother NV1100

Elektronický, počítačom riadený šijací stroj
Silný stroj vhodný na krajčírske, odevné projekty, prešívanie a patchwork. Menu v je v českom jazyku, 140 rôznych stehov, odstrih nite, kolenná páka.
868 €
Šijací stroj NV1800Q
Ďalší remeselný stroj rady NV s ohromnou výbavou v základnej verzii, ktorý je schopný s tebou komunikovať aj v češtine. Je nadupaný funkciami, ktoré sú až šokujúco návykové, ako napríklad automatický prízdvih pätky a automaticé nastavenie prítlaku pätky.
1319 €

Overlocky - coverlocky

Pozri si ponuku
Brother 4234D overlock

Blogový článok

Sprievodca kúpou šijacieho stroja

Rozhodovanie sa o novom šijacom stroji je vždy vzrušujúce, ale občas aj skľučujúce. Je ťažké si vybrať, keď je v ponuke také ohromujúce množstvo modelov a funkcií. Nájsť ten pravý, ktorý bude vyhovovať práve mne a mojim potrebám, sa môže zdať priam nemožné.

Sprievodca kúpou

Získaj 6% zľavový kupón

Po zakúpení ktoréhokoľvek kurzu šitia

dostaneš 6% zľavový kód, ktorý môžeš využiť na kúpu šijacieho stroja, overlocku a coverlocku, koľko krát budeš potrebovať.