Šitie, ktoré prichádza za tebou

Vzrušujúci spôsob, ako sa naučiť šiť a neobmedzovať sa pritom fixnými termínmi

Zvládni ťažké začiatky z ľahkosťou a začni šiť svoje prvé oblečenie

Vždy som túžila po peknom oblečení.

Keď som však chodievala do obchodu a vyberala si vecičky pre seba, tak sa mi do rúk dostali také, čo mi rozmerovo nesadli, alebo som si ich väčšinou nemohla dovoliť. Ale moja túžba bola taká veľká, až som sa rozhodla naučiť sa šiť.

Burda sa stala mojou Bibliou. Začala som šiť bez pomoci veci s tou najväčšou obtiažnosťou a chcela som ich mať čo najskôr, najlepšie ihneď. Samozrejme mi to nešlo a trvalo niekoľko rokov, kým som bola so svojimi výtvormi spokojná.

Zlom nastal vtedy, keď som získala potrebnú zručnosť pri šití.

Ako uchopiť látku, akou rýchlosťou kedy šiť, ako šiť rovno, ako šiť oblúčky.

Možno si povieš, že sú to maličkosti.

Avšak tieto maličkosti by sa mali stať rutinou. Ako keď šoféruješ.

Keď si skúsený šofér, tak si väčšinu úkonov pri šoférovaní neuvedmuješ. Ide ti to automaticky.  

Keď som túto rutinu v šití získala, mohla som sa posunúť na ďalší level - ako v šití rozmýšľať. To znamená, že keď robíš nejaký úkon, tak už myslíš na ten druhý. To sa dostaví iba vtedy, keď sa nemusíš zaoberať tými maličkosťami. Máš ich predsa v krvi nacvičené.

Keď som zakladala svoju školu šitia, dbala som na to aby moji klienti získali túto rutinu čo najrýchlejšie a netrvalo im to celé roky, ako mne. Tak som zaviedla túto metódu, ktorá ten čas skráti na minimum. 

Teraz už môžem odvážne povedať, že to funguje.

Niekoľko mojich klientov naštartovalo svoj biznis, či už to je šitie pyžám, tanečného oblečenia, kreatívnych tričiek,  alebo otvorenie požičovne svadobných šiat. Všetci začali od nuly, ako úplní začiatočníci.

To isté môžeš dosiahnuť aj ty. Vyber si z týchto možností: 

Premium
142 €
74 €
ZĽAVA 48 %
Tento kurz je plný informácií a aha momentov. Prevedie ťa tou najťažšou fázou až po prvé projekty oblečenia. Budeš sa čudovať ako rýchlo to pôjde.
Kurz- Poťah na vankúš
ZDARMA
Zaži ten super pocit ušiť si svoj prvý výrobok. Poťah na vankúš je ten správny projekt na začiatok. Neodkladaj to na zajtra, pretože zajtra môže znamenať nikdy.

Adriana Capková

Majiteľka školy šitia
Šiť som sa naučila celkom sama, takže som príkladom toho, že sa to dá. Dlho som si však myslela, že neviem dosť, aby som mohla niekoho učiť. Svoje sebavedomie som nadobudla až vtedy, keď sa moja práca objavila na mólach módnych prehliadok a aj v jednej z televíznych relácii. Odvtedy sa snažím ľuďom dokázať, že šitím sa dajú dosahovať úspechy aj bez certifikátov a odborných škôl.

ROZHODNI SA, ČI INVESTUJEŠ DO ĎALŠIEHO VYSNÍVANÉHO OBLEČENIA, ALEBO DO SCHOPNOSTI UŠIŤ SI HO A KTORÁ TI UŽ ZOSTANE NAVĎY.

Referencie

Silvia bola úplný začiatočník. Neskôr si už dokázala ušiť tieto kúsky. Dokonca si splnila sen a rozbehla svoje podnikanie. Vytvorila svet rodinných pižám.
Silviamojemomo.sk
Patrícia vedela čo chce a išla si za tým. A takúto spätnú väzbu chce učiteľ počuť čo najčastejšie. 🙂 "Za týždeň otváram moju vysnívanú požičovňu šiat, veľmi ste mi k tomu dopomohla. Ďakujem
Patríciamajiteľka požičovne šiat

Najčastejšie kladené otázky

Bude online kurz fungovať?

Najväčšie chyby kurzov ktoré nefungujú sú, že nedokonale vysvetľujú detaily a človek sa v určitom bode zasekne. A keď to nastane, nedokáže ďalej pokračovať a stratí motiváciu.  Online kurz bude fungovať iba vtedy, keď ťa povedie z bodu A – keď nevieš šiť, do bodu B – keď budeš mať zvládnuté techniky, za pomoci ktorých sa vieš posunúť aj na náročnejšie projekty

Čo ak som drevo?

Veľa začiatočníkov si to o sebe myslí a často sa ma túto otázku pýtajú. Ja som ale na svojich kurzoch ešte žiadne drevo nestretla. Keď z teba upadne strach, bude sa ti dariť. Nezabudni, že: „Profesionál je amatér, ktorý to nevzdal.“

Nemám čas sa šitiu venovať.

Po prvé by sme mali prestať čakať na to, že to s našou časovou vyťaženosťou bude niekedy lepšie. Preto by sme naše sny nemali odkladať na neskôr, pretože neskôr nebude nikdy. Potom si musíme uvedomiť, že čas pre seba a svoj koníček jednoducho potrebujeme a problém s časom sa jednoducho stratí. Vždy predsa dávame do popredia veci, ktoré sú pre nás prioritou

Bojím sa, že to nezvládnem.

Môj kurz pre začiatočníkov absolvovali už aj 10-11 ročné deti. Neexistuje racionálny dôvod, prečo by sa mal dospelý človek báť. Možno sa ti na začiatku nebude dariť, ale keď to nevzdáš, tak to určite zvládneš. „Môžeš mať buď výsledky alebo výhovorky. Nemôžeš mať oboje.“ 🙂

Pre koho je videokurz určený?

Pre kohokoľvek , kto chce naplno využiť všetky benefity, ktoré nám šitie ponúka. Pre tých, ktorí to zo šitím myslia vážne, chcú sa mu venovať, využívať ho v praxi a nezľaknú sa prípadných malých neúspechov.

Pre koho nie je vhodný?

Pre ľudí, ktorí očakávajú zázračnú metódu, vďaka ktorej sa naučia šiť za dva týždne. Takéto metódy neexistujú, aj keď je internet plný takýchto sľubov. Učenie sa šiť si vyžaduje energiu, ako každé iné učenie.